Ara

HAKKIMIZDA

Türkiye'nin en büyük ihracat portali olan Turkishexporter'da yer alan taleplere daha hızlı ulaşılmasını sağlamak amacıyla kurulan "İhracat Talepleri" , Turkishexporter'da ayrıntılara yer vermeden talep çokluğuna dikkat çekmeyi amaçlamaktadır.

Yıllık 36,000 ila 50,000 uluslararası iş bağlantısını ülkemize kazandıran Turkishexporter, yıllık 5 milyar USD dolayında ihracat hacmini ülkemiz için üretmektedir.

Tüm dünyadaki "b2b marketplace" örneklerinden farklı bir iş model sunan portalimiz, üye olduğunuz ilk iş günden itibaren size yabancı alıcılarla buluşturacak büyük bir iş ağıdır.

"İhracat Talepleri" sitesi; Temmuz 2013 itibariyle 200,000 yurt dışı alıcıyı size sunan dev bir talepler havuzudur.

Havuzda yer alan iş birliği talepleri edinmek isteyen Türk şirketlerine T.C. Ekonomi Bakanlığı'da % 70 hibe desteği sağlamaktadır. Bu destekle ilgili koşullarda size müşteri temsilciniz tarafından aktarılacaktır.

İhracat Taleplerinde yer verdiğimiz Türkçe talepler, İngilizce taleplerin ancak yüzde 20'si kadardır. Eğer bir sektörde ne yoğunlukta talep olduğunu görmek istiyorsanız İngilizce sayfalarda arama yapmanızı öneririz.

Bu havuzdan yararlanmak için iletişim formumuzu kullanarak başvuru yapabilirsiniz. Size atanacak müşteri temsilcimiz tüm sorularınızı cevaplayacak ve uzun yıllar sürecek bir işbirliği fırsatlarını size anlatacaktır.